Beste menners,
Het wordt weer sneller donker, het einde van de zomer is een feit. We hopen dat jullie toch nog een hoop mooie men uurtjes in het verschiet hebben voor het laatste deel van 2017. Wij hebben in ieder geval nog veel moois in de planning voor jullie! De Veluwe rit, de Kerstrit in Ede en de vier workshops. Ook in Belgiƫ hebben we inmiddels een locatie, in Werchter!
Daarom gaan wij met de SMR workshops organiseren waarbij door een gediplomeerde instructeur (Sascha Otter) wordt gekeken naar de aanspanning m.b.t. het juist passen van het tuig en het evenwicht van de sulky met nadruk op de pasvorm bij een Shetlander en waarbij door een gediplomeerde paardensportmasseur (Marlies Beekhuizen) de achtergrond wordt verteld over het gebruik van het ingespannen ponylijf met aandacht voor de probleemgebieden van onze menpony’s. Daarnaast is er ook aandacht voor een stuk theorie.
Iedereen kan zich opgeven om als toeschouwer deel te nemen aan de workshop. Maximaal 5 deelnemers mogen een eigen aanspanning meenemen en deze aanspanning wordt helemaal nagelopen. Voor de deelnemers zonder aanspanning wordt bij elke pony duidelijk uitgelegd waar op te letten en hoe het tuig wordt versteld om goed te laten passen. Aan de hand van deze vijf voorbeelden krijg je een goed beeld bij jouw eigen situatie.
- 30 september SMR Workshop Passen en Meten De Hoeve
- 14 oktober SMR Workshop Passen en Meten Benthuizen
- 28 oktober - Hoge Veluwe rit 20km ...meer info
- 5 november SMR Workshop Passen en Meten Werchter België
- 18 november SMR Workshop Passen en Meten Heeswijk
- 17 december - Kerstrit Ede 15 of 25km ...meer info