Uitslagen

Hieronder vind je de uitslagen van de SMR Wedstrijddag 2019.

In de eerste tabel vind je de tijden/ strafpunten zoals deze zijn geklokt/ geschreven door de jury's. Dit staat gesorteerd op startnummer.

  • Show-off: Totaal 300 punten te behalen in 30 onderdelen, de behaalde punten uit de proef worden hier vanaf gehaald en dat zijn de strafpunten die meetellen in het klassement. Voor het beeld zie je hier jouw behaalde punten, we rekenen met de strafpunten.
  • Pionnen: Het aantal seconden die geklokt zijn van start tot finish in het parcours
  • H1: Hindernis 1 in het hindernissen parcours, het aantal seconden die geklokt zijn van start tot finish in het parcours
  • H2: Hindernis 2 in het hindernissen parcours, het aantal seconden die geklokt zijn van start tot finish in het parcours
  • H3: Hindernis 3 in het hindernissen parcours, het aantal seconden die geklokt zijn van start tot finish in het parcours
  • H4: Hindernis 4 in het hindernissen parcours, het aantal seconden die geklokt zijn van start tot finish in het parcours

Voor een goede weging tellen de gereden strafpunten voor de verschillende onderdelen in de volgende zwaarte mee:

  • Show-off x 1,00
  • Pionnen x 0,25
  • Hindernissen totaal x 0,33

Deze scores bij elkaar opgeteld is jouw totaal score.

PS. Zie je 999 staan? Dan ben je gediskwalificeerd voor dat onderdeel, maar niet voor de gehele wedstrijd. 


Nr Naam deelnemer Klasse Show off Pionnen parcours H1 H2 H3 H4 totaal
punten tijd straf punten tijd strafpunten tijd strafpunten tijd strafpunten tijd strafpunten
4 Tess Mertens Jeugd-Middel 176,5 03:21,1 25 01:22,7 00 01:16,2 00 00:36,3 00 01:19,2 00 04:31,1
6 Vicky kappenberg Jeugd-Makkelijk 168,5 00:00,0 999 01:59,0 00 01:31,0 999 01:29,4 00 02:54,9 00 14:27,9
8 Ayla Scheen S-Moeilijk 178 02:30,9 15 00:55,9 00 01:02,2 00 00:25,0 00 00:58,2 00 03:49,9
9 Luka Dertien S-Middel 178 02:58,4 00 01:12,4 00 01:17,4 00 00:37,5 00 01:19,7 20 04:21,3
10 Geraldine Stuivenberg S-Moeilijk 181 02:58,2 00 39:00,0 00 00:00,0 999 00:00,0 999 00:00,0 999 51:52,8
11 Anne Dijkkamp S-Makkelijk 171,5 03:03,2 10 01:13,5 00 01:12,9 00 00:36,3 00 01:11,4 20 04:27,7
12 Maurice Goedkoop V-Makkelijk 196,5 02:20,0 10 01:19,2 00 01:06,0 00 00:30,6 00 01:16,6 999 09:14,5
13 Femke Boot S-Makkelijk 207 03:34,2 20 01:37,8 00 01:38,7 00 00:51,8 00 02:43,4 00 04:47,4
14 Melanie Jansen S-Moeilijk 174,5 03:11,3 00 01:12,3 00 01:35,7 00 00:37,7 10 01:37,3 00 04:37,1
16 Fenna Hendriks Jeugd-Middel 187,5 02:23,8 05 00:57,5 00 00:58,4 00 00:23,8 0 00:48,3 00 03:32,2
17 Kiki van Hal S-Middel 171,5 03:13,2 05 02:47,3 999 01:45,0 00 01:01,6 00 02:05,8 20 11:06,6
18 Nicole van der Veen S-Moeilijk 174,5 02:12,2 05 01:03,3 00 01:03,8 00 00:25,9 00 01:39,2 00 04:03,5
19 Kelly Zuidema V-Moeilijk 197,5 02:24,5 10 01:01,9 00 01:10,5 00 01:10,3 00 01:07,2 00 03:50,8
20 Mandy Spruijt S-Moeilijk 170,5 02:42,7 10 01:29,8 10 01:13,3 00 00:35,3 00 01:59,7 00 04:41,4
21 Mariska Swart-Sevenhuysen S-Middel 202,5 02:27,0 20 01:16,4 00 01:09,4 00 00:58,7 10 01:17,9 00 03:56,2
22 Claudia Maartens S-Moeilijk 159,5 02:23,0 05 01:08,3 00 01:00,6 00 00:33,5 00 01:23,1 00 04:19,0
23 Menselina Bos S-Middel 172,5 02:43,3 10 01:16,9 00 01:12,3 999 00:54,5 00 01:12,4 00 09:52,1
24 Gerda van Dam V-Makkelijk 186 03:47,1 999 03:26,5 999 03:19,5 10 02:25,7 00 02:04,7 20 16:23,3
25 Ineke Geurts S-Middel 199 03:03,3 05 01:18,5 10 01:05,5 00 00:30,5 00 01:02,6 00 03:49,7
26 Lize Geraerts S-Moeilijk 211,5 02:31,7 05 01:02,7 00 01:04,4 00 00:27,7 00 00:59,6 00 03:18,9
27 Cynthia Heijboer S-Makkelijk 188,5 03:12,1 05 01:25,2 00 01:20,7 00 00:36,8 00 01:18,2 00 04:13,9
28 Anouk van de Steeg Jeugd-Makkelijk 174,5 03:33,8 10 02:06,2 999 02:26,0 00 00:47,6 00 01:23,5 20 10:51,3
29 Danielle van Hattum S-Middel 184 02:11,3 20 01:05,7 00 01:25,3 00 00:26,4 00 00:57,2 00 03:51,2
30 Natasja Verheul V-Moeilijk 186,5 02:14,6 20 01:02,2 00 01:08,3 00 00:27,5 00 01:13,8 00 03:49,2
31 Ilona de snoo- Geernaert T-Moeilijk 0 03:02,1 10 01:27,4 00 01:25,8 00 00:38,9 00 01:25,3 20 07:32,8
32 Rosella V-Makkelijk 182,5 03:11,5 05 01:23,9 00 01:23,7 00 00:46,0 00 01:27,0 20 04:32,9
33 Tamara van Teylingen T-Middel 175,5 03:27,3 20 01:52,1 00 01:53,7 00 00:45,0 00 01:18,4 00 04:57,0
34 Rosemarijn Tanis Jeugd-Makkelijk 184 03:53,0 40 01:11,4 00 01:14,9 00 00:35,3 00 01:08,9 00 04:26,9
35 Nada van Tongeren S-Makkelijk 177 00:00,0 999 03:19,1 20 02:01,4 999 01:15,9 999 02:30,0 20 20:25,6
36 Liesbeth Davelaar S-Middel 191,5 03:05,4 00 01:18,1 00 01:11,7 00 00:31,7 00 01:02,4 00 03:55,8
37 Linsey Heijne S-Moeilijk 190,5 02:26,4 20 00:56,7 00 00:59,7 00 00:26,0 00 00:48,1 00 03:34,5
38 Lonneke van der Zijde S-Middel 209,5 02:30,7 10 00:56,9 00 00:54,9 00 00:25,0 00 00:49,2 00 03:12,6
39 Emelyne de bruin S-moeilijk 172 04:01,9 00 01:31,1 00 01:48,5 00 00:57,0 00 01:24,8 00 05:01,1
40 Lisa Brouwer T-Moeilijk 207,5 02:49,0 00 00:51,0 00 00:55,3 00 00:28,0 00 00:50,6 00 03:16,3
42 Sabine van der Bellen 4-Middel 170,5 03:37,9 20 02:08,6 15 02:06,0 10 00:44,5 00 01:01,3 00 05:16,7
43 Frouke Hesselink S-Moeilijk 165 03:06,8 15 02:02,1 10 01:31,2 00 00:34,7 00 01:22,0 20 05:04,3
44 Petra v/d Berg T-Middel 176,5 03:06,8 05 01:18,9 10 01:31,0 00 00:41,6 00 01:13,8 00 04:29,4
45 Annika Halfwerk S-Moeilijk 196,5 02:37,0 999 00:59,5 00 01:05,0 00 00:27,4 00 00:55,4 00 07:41,4
46 Eline van Assen S-Middel 202 02:36,6 00 01:12,6 00 01:12,1 00 00:24,3 00 01:28,3 00 03:42,1
47 Bent Mertens Jeugd-Makkelijk 181 03:22,0 05 01:23,2 00 01:25,0 00 00:39,8 00 01:19,7 00 04:25,7
48 Luka Dertien T-Middel 169,5 03:01,1 20 01:21,1 00 01:24,0 00 00:42,0 00 01:27,0 00 04:38,4