Startlijst

Tijd Onderdeel Niveau Deelnemers
9.00 Horse agility Tiyomi ten Brink Alysia Koperberg Lieke Geensen Lotte Hebbink
Lange Lijnen BB Loes Bogaarts Inez de Jong Marijke Rouwet Kim de Groot
9.35 Horse agility Paulien van Oers Willeke Gielis Ruby Niftrik Danielle van Hattum Fenna de Vries
Lange Lijnen BB Carina Swets Petra v/d Berg Fleur de Wit Gerjanne Visser Quirine van den Bogaert
10.10 Horse agility Marijke Rouwet Hanna Ehrenberg  Danielle vd Wetering Maartje Hofman
Lange Lijnen Erv. Kirsten de Jong Saskia Visser Menselina Bos Petra Achtereekte
10.45 Horse agility Petra v/d Berg Inez de Jong Fleur de Wit Loes Bogaarts Prisca Lodder
Lange Lijnen Erv. Paulien van Oers Willeke Gielis Maartje Hofman Danielle van Hattum
11.20 Horse agility Carina Swets Menselina Bos Saskia Visser Sabina Verhoeven
Lange Lijnen BB Lillian Daverschot Lieke Geensen Fenna de Vries Danielle vd Wetering Lotte Hebbink
11.55 Pauze
12.20 Rechtrichten Erv. Paulien van Oers Sabina Verhoeven Saskia Visser Willeke Gielis
Dressuur B Kiki van Hal Loes Bogaarts Kim de Groot Stefan Hartman Ben van de Wetering
12.55 Rechtrichten BB Fenna de Vries Prisca Lodder Inez de Jong Lotte Hebbkink
Dressuur BB Lillian Daverschot Danielle van de Wetering  Ilana Haska Else Visser J. te Grotenhuis
13.30 Rechtrichten BB Lieke Geensen Petra v/d Berg Loes Bogaarts Menselina Bos Ben van de Wetering
Dressuur L-M Hanna Ehrenberg Sabina Verhoeven Petra Achtereekte Manon Bakker Luuk Vos
14.05 Pauze
14.30 Vaardigheid BB Tiyomi ten Brink Alysia Koperberg Kiki van Hal Prisca Lodder Manon Bakker
15.10 Vaardigheid BB Stefanie Drankier  J. te Grotenhuis Stefan Hartman Loes Bogaarts Ben van de Wetering
15.50 Vaardigheid BB Danielle vd Wetering Kirsten De Jong Petra v/d Berg Marit
16.30 Vaardigheid L Luuk Vos Kim de Groot Petra Achtereekte Hanna Ehrenberg
17.10 Vaardigheid BB Sylvana Koning Quirine van den bogaert Fenna de Vries Maartje Hofman
17.50 Pauze
18.10 Bestgaand Groep 1 Prisca Lodder Luuk Vos Kim de Groot Fenna de Vries Patricia Krijnen
Maartje Hofman Danielle van Hattum
18.30 Bestgaand Groep 2 Petra Achtereekte Ben van de Wetering J. te Grotenhuis Petra v/d Berg Danielle vd Wetering
Loes Bogaarts
18.50 Bestgaand Finale