Startlijst

Beste deelnemers,

Hieronder vind je de startlijst. We hebben veel aanvragen gekregen van mensen die 's middags wilden starten, vandaar onze keuze om wat later te beginnen en dus ook wat later te eindigen.
 
Let op, voordat je de Show-off gaat rijden dien je je pony te laten keuren door de dierenarts bij de vetcheck, dit moet aangespannen, zonder beenbescherming. Zorg dat je op tijd ingespannen bent, zodat je rustig naar de dierenarts kan. Hier kan namelijk een rij staan.
 
Na de vetcheck kun je losrijden, zodat je op tijd in de show-off ring kunt verschijnen. Uiteraard geldt het op tijd klaar staan ook voor de andere onderdelen. Als je klaar bent met alles, dus na de hindernissen, moet je weer ingespannen naar de dierenarts voor een tweede en laatste keuring.

En dan nog even een belangrijke opmerking; Indien je te laat bent bij een onderdeel (buiten evt. uitlopen van het programma om) kan er helaas niet op je worden gewacht, Je zult dan moeten wachten tot er een plekje komt waarop je kunt starten. Dit kan wel even duren, dus zorg dat je op tijd bent!

Startnr Naam deelnemer Klasse Ring Show off Pionnen parcours Hindernissen Naam pony('s)
1 Tess Mertens Jeugd 1 10.00 10.25 10.50 LMS Made in Missouri (Youri)
2 Jolanda van Hengel S-Makkelijk 2 10.05 10.30 10.55 Nelson van de Kikkert
3 Mariska Swart-Sevenhuysen S-Middel 1 10.10 10.35 11.00 Fay
4 Odette Slotboom S-Makkelijk 2 10.15 10.40 11.05 Djune
5 Tineke Zijm V-Middel 1 10.20 10.45 11.10 Tommy
6 Luka Dertien S-Makkelijk 2 10.25 10.50 11.15 Flieka v.d. Bloemhof
7 Patty van Bremen S-Middel 1 10.30 10.55 11.20 Chip
8 Petra v/d Berg S-Moeilijk 2 10.35 11.00 11.25 Kyra
9 Jantine Hooyer S-Middel 1 10.40 11.05 11.30 Diddle
10 Ceciel Rippen S-Makkelijk 2 10.45 11.10 11.35 Buddy
11 Marjolein van de Steeg S-Middel 1 10.50 11.15 11.40 Elena de la Vega
12 Nicolette Bouwmeester S-Makkelijk 2 10.55 11.20 11.45 Gaukje van de Groenkamp
13 Lischana v/d Leeden V-Middel 1 11.00 11.25 11.50 Fristi
2 11.05 11.30 11.55
14 Natasja Verheul V-Middel 1 11.10 11.35 12.00 Sir Woppeti
15 Kim de Groot T-Middel 2 11.15 11.40 12.05 Lotje en Prins rijk gerrit 2e
16 Luuk Vos S-Middel 1 11.20 11.45 12.10 Chris
17 Linsey Heijne S-Moeilijk 2 11.25 11.50 12.15 Toliene
18 Tamara van Teylingen V-Middel 1 11.30 11.55 12.20 Missy of Megan
Pauze 1
19 Nienke Groen S-Middel 1 12.20 12.45 13.10 Jelke
20 Lize Geraerts S-Moeilijk 2 12.25 12.50 13.15 Hellas v 't Peggershofke
21 Julia Hendriks Jeugd 1 12.30 12.55 13.20 Kees
22 Mandy Spruijt S-Moeilijk 2 12.35 13.00 13.25 Boris
23 Elien Verhaaf T-Moeilijk 1 12.40 13.05 13.30 Mythos van stal Verhaaf en Julenko's Vulcano
24 Prisca Lodder S-Makkelijk 2 12.45 13.10 13.35 DT Patton's Jack Frost
25 Lara Davids T-Moeilijk 1 12.50 13.15 13.40 Rosa en Vivian
26 Sylvana Koning S-Makkelijk 2 12.55 13.20 13.45 Nacho
27 Eline van Assen S-Middel 1 13.00 13.25 13.50 Eddy
28 Angela Prins S-Moeilijk 2 13.05 13.30 13.55 Mr. Ed
29 Kiki van Hal S-Middel 1 13.10 13.35 14.00 Fleur of the Redlock
30 Lisanne van der Horst S-Moeilijk 2 13.15 13.40 14.05 Lillith
31 Maud Stolwijk S-Middel 1 13.20 13.45 14.10 Loesje
32 Nicole van der Veen S-Moeilijk 2 13.25 13.50 14.15 Happy
33 Tamara Jongenengel T-Moeilijk 1 13.30 13.55 14.20 Milo en Henkie
34 Evi Gyles S-Moeilijk 2 13.35 14.00 14.25 Jantje
35 Corrie Krijgsman T-Moeilijk 1 13.40 14.05 14.30 Fortune of Gay Farm en Patty of Gay Farm
Pauze
36 Fenna de Vries S-Middel 1 14.10 14.35 15.00 Alex van de Berkenheuvel
37 Emelyne de Bruin S-Moeilijk 2 14.15 14.40 15.05 Kabouter Aramisch
38 Herma Post S-Middel 1 14.20 14.45 15.10 Shelty
39 Frouke Hesselink S-Moeilijk 2 14.25 14.50 15.15 Wilko
40 Annika Halfwerk S-middel 1 14.30 14.55 15.20 Cleo
41 Marjan van der Maazen S-Makkelijk 2 14.35 15.00 15.25 Rockey
42 Vera Star S-Middel 1 14.40 15.05 15.30 Indy
43 Hans Lenderink S-Moeilijk 2 14.45 15.10 15.35 Loeske
44 Paulien van Oers S-Middel 1 14.50 15.15 15.40 Toontje
45 Carla Smits S-Makkelijk 2 14.55 15.20 15.45 Calimero
46 Bent Mertens Jeugd 1 15.00 15.25 15.50 LMS Made in Missouri (Youri)
47 Claudia Maartens S-Moeilijk 2 15.05 15.30 15.55 Bubbles